Tooted
Vahelduvvoolu kanalite puhastusmasin
1. Kasutatakse konditsioneeri kanalite puhastamiseks
2. puhastamine 200W võimsusega
3. kiirus 0-1000rpm reguleeritav
4. kehtib 50-600mm kanalitele
5. 100/200/300/400/500/600 mm puhastusharjade valik
6. šaht 22m/40m või eritellimusel
7. proable käru disain
8. Hind: $1100-$1600
Funktsiooni
KT-928 vahelduvvoolu kanalipuhastusmasin
Eelised:
1. 22 m ülipikk pehme võll, mida saab kohandada pikendama kuni 40 m, ülipikkade kanalite puhastamiseks
2. Painduv võll on painduv ja võib läbida paindetorusid.
3. 50-600mm kanaleid saab puhastada, pakume 200-600mm läbimõõduga harju vastavalt teie vajadustele
4. Käru disain, lihtne töökoht üle kanda
5. Kaugjuhtimispuldi disain, mugav ühekordseks kasutamiseks

Miks peaksime õhukonditsioneeri kanaleid puhastama?
Optimaalse õhukvaliteedi ja süsteemi toimimise tagamiseks on kontrolli ja torude puhastamise protseduuride järgimine ülioluline.
HVAC-süsteemi puhtuse tagamine on üks parimaid viise süsteemi jõudluse ja siseõhu kvaliteedi parandamiseks. Meie kanalipuhastusmasin tagab teie ärihoonele sanitaarsema ja mugavama keskkonna. täiustatud puhastusmeetodid eemaldavad mustuse, tolmu, kiud, hallituse, hallituse, seened või bakterid, mis võivad levida süsteemi teeninduspiirkonda.
Pakkimisnimekiri:
| Põhiüksus | 1 tk |
| Voolik | 22m * 1tk või kohandatud |
| Pintsel | 200/300/400/500/600mm, 1 tk iga suuruse kohta |
KKK:
Q1: kas olete masinate tootja või kaubandusettevõte?
A1: Oleme usaldusväärne masinatootja ja suudame pakkuda teile parimat teenust. Meie masinaid saab kohandada vastavalt klientide vajadustele. Tere tulemast meie tehast külastama!
Q2: Kas teil on käsiraamat või kasutusvideo, et saaksime masina kohta rohkem teada?
V2: Jah, meil on masina kasutamiseks videoõpetused ja meie tehnikud vastavad teie küsimustele igal ajal veebis
Q3: kas pakute garantiid?
A3: Pakume 1-aastast garantiid, tehnilist tuge ilma ajapiiranguta.
| Tootenimi | Vahelduvvoolukanali puhastusmasin |
| Mudeli nr. | KT-928 |
| Võimsus | 200w |
| Pinge | 220-240v/110v/120v valik |
| Sagedus | 50HZ/60HZ |
| Harja kiirus | 0-1000pööret astmeteta reguleeritav |
| Voolik | 22m või kohandatud pikkus |
| Kohaldatav kanalite vahemik | 50-600mm |
| Põhiühiku kaal | 35 kg |
Kuum tags: vahelduvvoolukanali puhastusmasin, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rootorhari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



