Tooted
Kanalite puhastusmasin
1. Kasutatakse konditsioneeri kanalite puhastamiseks
2. puhastamine 200W võimsusega
3. kiirus 0-1000rpm reguleeritav
4. kehtib 50-600mm kanalitele
5. 100/200/300/400/500/600 mm puhastusharjade valik
6. šaht 22m/40m või eritellimusel
7. proable käru disain
8. Hind: $1100-$1600
Funktsiooni
KT-928 kanalipuhastusmasin
Eelised:
1. 50-600mm torusid saab puhastada, 200/300/400/500/600 mm harjad on valikulised.
2. Paindlik võll on painduv ja võib läbida kõvera torusüsteemi.
3. 22 m ülipikk painduv võll, mida saab kohandada pikendama kuni 40 m, kasutatakse ülipikkade torude puhastamiseks
4. Käru disain, lihtne töökoha üle kanda
5. Kaugjuhtimispuldi disain, mugav ühekordseks kasutamiseks

Kas õhukanali puhastamine on vajalik?
Ninaneelu eksperdid nõustuvad, et paljusid haigusi ja allergiaid on võimalik vältida, kui sissehingatavast õhust eemaldada võimalikult palju tolmu ja õietolmu. Mikroobid, nagu tolmulestad, võivad samuti kinnituda teie kodus oleva tolmu külge. Iga kord, kui ventilaator sisse lülitatakse, sunnib see need asjad koos ebemete, juuste, liiva ja tolmuga teie eluruumi ja võimaldab teil hingata.
Kui töökeskkond on segane ja määrdunud -- tolmust või muudest osakestest --, võite teie ja teie töötajad tunda end ebamugavalt, kaotada tootlikkus ja tekkida isegi kahjulikud terviseprobleemid. Meie tõhus ja ökonoomne kaubanduslik kanalite puhastusmasin ja HVAC puhastus-/desinfitseerimisteenus eemaldab kaubanduslikust õhust kogu mustuse, lõhnad ja potentsiaalselt nakkusohtlikud ained, hoides teie tööruumi puhta, terve, atraktiivse ja meeldivana. Võtke ühendust Kuaitongi kanalipuhastusmasinate tehasega, et pakkuda teile esmaklassilist kaubanduslikku kanalite puhastusmasinat, mis on kohandatud teie kanalisüsteemide ainulaadsetele vajadustele
KKK:
Q1: kas olete tootja?
A2: Jah, me oleme suur tehas, mis ühendab teadus- ja arendustegevuse, tootmise ja müügi.
Q2: Kas on olemas üksikasjalik kasutusjuhend?
A2: Jah, kui saate masina kätte, saate üksikasjaliku kasutusjuhendi. Kui teil on küsimusi, on meie tehnikud valmis teid teenindama.
Q3: Mis on teie garantii?
A3: garantii on 1 aasta, isegi pärast garantii lõppemist pakume teile tarvikuid ja tehnilisi teenuseid olenemata sellest, kui kaua te meie masinat kasutate.
| Tootenimi | kanalipuhastusmasin |
| Mudeli nr. | KT-928 |
| Võimsus | 200w |
| Pinge | 220-240v/110v/120v valik |
| Sagedus | 50HZ/60HZ |
| Harja kiirus | 0-1000pööret astmeteta reguleeritav |
| Voolik | 22m või kohandatud pikkus |
| Pintsli suurus | 30/400/500/600 mm |
| Kohaldatav kanalite vahemik | 50-600mm |
| Põhiühiku kaal | 35 kg |
Kuum tags: kanalipuhastusmasin, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rootorhari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



