Tooted
Sanitaartehniline puhastusrobot HVAC
1. kehtib vahelduvvoolukanalitele 250-800mm
2. robotite sõidukiirus 0,3m/s
3. puhastamine 2800W suure võimsusega
4. harja kiirus 500rpm
5.Imemisvõime 1180CFM (2000m³/h)
6. võll 15m
7. HD-kaamera ja videosalvestusruum
8. Hind: $4500-$3800
Funktsiooni
KT-976 Sanitaartehniline puhastusrobot HVAC
Eelised:
1. Tavaliselt kohandatakse ventilatsioonikanaleid, millel on erinevad laiused ja kõrgused. Meie robotid saavad puhastada kanaleid laiusega üle 350 mm ja kõrgusega 250-800mm, mis vastab enamikule turul olevatest kanalikonstruktsioonidest. Samal ajal pakume kohandatud teenust, kui teie toru suurus ületab seda vahemikku.
2. Roboti pea ja põhi on varustatud puhastuspintslitega. Robotkäsi saab tõsta ja langetada meelevaldselt. Roboti kõndimissuunda saab igal ajal reguleerida. See võib kergesti läbida küünarnuki ja puhastada toru sisemust 360 kraadi.
3. Imemisport ja harja töötavad samal ajal, imedes pühkimise ajal, imemisvõimsus ulatub 1180cfm-ni ja puhastusefekt on samades toodetes juhtpositsioonil.
4. Ereda valguse pea ja kõrglahutusega kaamera muudavad puhastusefekti selgelt nähtavaks ning kaamera sisu saab igal ajal alla laadida ja salvestada, et tööd ja aktsepteerimist oleks lihtne lõpule viia.

Miks puhastada kliimaseadmeid?
Uuringud näitavad, et tavaliste perede tolm võib toota ligi nelikümmend naela aastas, kaubanduskeskused, tehased, haiglad ja muud tolmu kogumise kohad on ainult rohkem, ventilatsioonitoru võib olla surnud vead tolm, õietolm või muu materjalireostus, on vett, mikroorganismide võimalus, näiteks hallituse kasv suureneb, spooride kasv võib vabaneda eluruumi. COVID-19 puhangu järel on suurenenud mure ventilatsioonikanalite puhtuse pärast, kuna nakkuslikud bakterid ringlevad kõigis tuuleringlust kasutavate ventilatsioonisüsteemidega ruumides. Ebapuhtad õhukanalid tähendavad, et enamik saasteaineid ringleb jätkuvalt õhus, kujutades endast suurt ohtu inimeste tervisele.
Pakkimisnimekiri:
| Põhiüksus | 1tk |
| Robot | 1tk |
| Voolik | 15m *1tk |
| Pintsel | 300/400/500/600mm, 1tk iga suuruse või kohandatud suuruse kohta |
KKK:
Q1. Kas me saame näidistellimuse teha? The MOQ?
V: Jah, 1 tk.
Q2. Aga tarneaeg?
V: Pärast proovi paigaldamist kulub 3-5 tööpäeva ja masstootmiseks 10-30 päeva.
3. küsimus: Milline on toote garantiiaeg?
V: Jah, pakume oma toodetele 1-aastast garantiid.
4. küsimus: kas pakute tehnilist tuge?
V: Jah, meie ettevõttel on tehniline osakond ja inseneriosakond. Anname teile nõu küsimustes, mis vajavad tähelepanu masina kasutamisel ja praktilisel kasutamisel
| Toote nimi | Vahelduvvoolu kanalipuhastusrobot |
| Mudeli nr. | KT-976 |
| Võimsus | 2800w |
| Pinge | 220-240v / 110v / 120v valik |
| Sagedus | 50HZ / 60HZ |
| Harja kiirus | 500rpm astmetu reguleeritav |
| Voolik | 15m |
| Kohaldatav kanalivahemik | 250-800mm |
| Imemisvõime | 1180CFM (2000m³/h) |
| Kaamera | KÕVAKETAS |
| Robotite sõidukiirus | 0,3m/s |
Kuum tags: kanali puhastus robot hvac, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



