Tooted

KT-001 seadmete komplekt ventilatsiooni puhastamise ja desinfitseerimise jälgimiseks
mudel KT-001 on seadmete komplekt ventilatsiooni puhastamiseks ja desinfitseerimiseks ning kõikehõlmavaks tegemiseks. Tsentraalse kliimaseadme õhukanal on pika aja jooksul kogunenud tervisesurma nurk ja pindala on palju suurem kui meie pindala. saab puhastada tavalistel aegadel. Pikaajaline ebapuhas kanal tagas kahjulike materjalide jaoks stabiilse keskkonna, ulatub kanalina kõikidesse suundadesse, kahjulik materjal levib jätkuvalt siseruumides ja levib laialdaselt, põhjustab sekundaarset õhusaastet kliimaseadme sees, põhjustab haigust, mis ohustab kümneid inimeste tervist ja hooneid. kliimaseadme ventilatsioonisüsteemi põhjus.
Funktsiooni
Mudeli KT-001 varustuskomplekt on mõeldud ventilatsiooni puhastamiseks ja desinfitseerimiseks ning teeb kõike. See sisaldab järgmisi masinaid:
1. 
| Nimi | Kanalipuhastusmasin 40 meetri võlliga |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 550W |
| Harja kiirus | 0-1000rpm, astmeteta reguleeritav |
| Voolik | 16mm * 22m või 16mm * 45m |
| Kohaldatav kanalite vahemik | 50-600mm |
| Praegune | 7A |
| Kaal | 35 kg |
| Suurus | 915 * 545 * 885 mm |
| pakett | Ekspordi standardpakett |
| Standardne pakendiloend | Põhiüksus: 1tk Voolik: 1tk Pintsel: 300/400/500/600mm, 1tk iga suuruse kohta |
2. 
| Nimi | Negatiivne õhumasin |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 2200W |
| Imemisvõime | 4000m3/h |
| Imemiskaugus | 50 meetrit |
| Imemisvoolik | 80mm * 5m |
| Kohaldatav kanali suurus | 0-500mm |
| Kohaldatav lae kõrgus | 2.6-3.5m |
| Kaal | 82 kg |
| Suurus | 810*1330*900mm |
| pakett | Ekspordi standardpakett |
| Standardne pakendiloend | Põhiüksus: 1tk Voolik: 1tk Klamber ja plaat 1komplekt Tolmukogumiskott 3tk |
3. 
| Nimi | Desinfitseerimismasin |
| Pinge | 220-240V |
| Võimsus | 1000W |
| Pihusti maht | 470 ml/min (reguleeritav) |
| Pihustuskaugus | 6-8M |
| Paagi maht | 5L |
| N.W./G.W. | 2,35 kg / 3,34 kg |
| Suurus | 560 * 240 * 320 mm |
| pakett | Ekspordi standardpakett |
| Standardne pakendiloend | Põhiüksus: 1tk Tarvik: 1 komplekt |
4.

5. 

mudel KT-001 on ventilatsiooni puhastamiseks ja desinfitseerimiseks mõeldud seadmete komplekt. Tsentraalse kliimaseadme õhukanal on tervisesurma nurk, mis on kogunenud pikka aega ja pindala on palju suurem kui ühikpind, mida suudame tavalisel ajal puhastada. Pikaajaline ebapuhas kanal tagas kahjulike materjalide jaoks stabiilse keskkonna, ulatub kanalina kõikidesse suundadesse, kahjulik materjal levib jätkuvalt siseruumides ja levib laialdaselt, põhjustab sekundaarset õhusaastet kliimaseadme sees, põhjustab haigust, mis ohustab kümneid inimeste tervist ja hooneid. kliimaseadme ventilatsioonisüsteemi põhjus.
Kuum tags: kt-001 seadmete komplekt ventilatsiooni puhastamise ja desinfitseerimise jälgimiseks, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rotohari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist
