Tooted

KT 836 Smart Air Duct tolmuimeja puhastaja robotmasin
Toote nimi: Kaameraga õhukanalite puhastusseadmed
Hind: 2300-2900 dollarit
Funktsiooni
1. Toote parameeter
| Tehniline andmeleht | |
| Mudel nr. | KT-836 |
| Nimi | Kanalipuhastus- ja tolmuimemismasin kaameraga |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 2800W |
| Pintsli kiirus | 0-1400 p/min, astmeteta reguleeritav |
| Imemisvõime | 2000m³/h |
| Kaamera | Lisatasu eest 450 dollarit |
| Voolik | 50mm * 15m (saab kohandada) |
| Kohaldatav kanalite vahemik | 100-800 mm |
| Imemiskanalite valik | 100-500 mm |
| Kaal | 43,5 kg |
| Suurus | 460 * 402 * 700 mm |
| pakett | Ekspordi puidust korpus |
| Standardne pakendiloend | Põhiüksus: 1tk Voolik: 15m*1tk Pintsel: 300/400/500/600mm, 1tk iga suuruse kohta |
2. Toote kirjeldus
Kogege HVAC-hoolduse tulevikku KT 836 nutika õhukanali tolmuimeja-puhastusmasina robotiga. Kahe 800 W möödaviigumootoriga varustatud seade loob võimsa imemise, mis püüab kinni tolmu, õietolmu ja prahi, samal ajal kui sünkroniseeritud pöörlev harjapea vabastab tõrksatest saasteainetest kanalites vahemikus 50 mm kuni 800 mm. 10-meetrine, 65{9}}mangaanterasest painduv võll-kaetud kuuma-terasest tugevdatud ümbrisesse, tagab suure pöördemomendi ja paindub vaevata läbi mitme põlve ja vertikaalse käigu. Kui hari ummistub, peatab pardakaitsesüsteem koheselt pöörlemise, et vältida kahjustusi.
Juhtidel on täielik kontroll juhtmevaba kaugjuhtimispuldi abil, mis reguleerib reaalajas harja kiirust, mootori võimsust ja LED-valgustust. Kompaktne 28 kg raam veereb lukustatavatel ratastel, muutes transpordi töökohtade vahel lihtsaks. Olenemata sellest, kas teenindate restorane, kontoreid või haiglaid, KT 836 vähendab töötunde, parandab siseõhu kvaliteeti ja annab igal läbimisel kontrollitavaid tulemusi.
Peamised spetsifikatsioonid
• Mudel: KT 836
• Hinnavahemik: 1 850–1 950 USD
• Kaks mootorit: 1 600 W kokku, staatiline rõhk 230 mbar
• Painduv võll: 10 m, 65 Mn vedruterasest teraskestaga
• Kanali ühilduvus: läbimõõt 50–800 mm, ümmargune või ristkülikukujuline
• Kaugjuhtimispult: 2,4 GHz, ulatus 100 m, parameetrite reaalajas reguleerimine-
• Kaal: 28 kg; mõõdud: 60 cm × 42 cm × 80 cm
• Standardtarvikud: 3 suurust harja, transpordikäru, HEPA filtrikott
Kuum tags: kt 836 nutikas õhukanali tolmuimeja puhastaja robotmasin, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rootorhari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist
