Tooted
KT836 vahelduvvoolu kanalite puhastusmasin
1.USD 2500-2800 tükk, MOQ 1 tükk.
2,2000 ㎡/h vaakumvõime.
3.0-1400 p/min pöörleva harjamise kiirus reguleeritav.
4.1080P öövaatluskaamera, 10" HD ipadi ekraan.
5,2800 W puhtast vasest suurem mootor.
6100-800mm harjad teie valiku jaoks.
7,2 korduvkasutatavad filtrid.
8.10 tolmukogumiskotid korduvkasutatavad.
9. Ümmargusi ja ristkülikukujulisi kanaleid saab puhastada.
10. Vertikaalseid ja horisontaalseid kanaleid saab puhastada.
Funktsiooni
KT-836 AC KANALIPUHASTUSMASIN:
HARJAMINE & TOLMUIMEJA & KAAMERA

| Harja kiirus | 0-1400rpm reguleeritav |
| Imemisvõime | 2000m3/h |
| Kaamera | 1080P |
| Ekraan | 10-tolline ipad |
| Kohaldatav kanalite vahemik |
Ümmarguste ja ristkülikukujuliste kanalite puhastus Vertikaalne ja horisontaalne kanalite puhastus 100-800mm kanalite puhastus |
| Võimsus | 2800W |
| Pinge | 220-240V/110-120V |
| Voolik | 50mm * 15m (saab kohandada) |
| Kaal | 43,5 kg |
| Suurus | 460 * 402 * 700 mm |
| KT-836 ac kanalipuhastusmasina standardpakendiloend |
Põhiüksus: 1tk Voolik: 15m*1tk Pintsel: 4tk. Pintsli suurused: 100mm/200mm/300/400/500/600mm/700mm/800mm. |

Miks õhukanaleid puhastada?
Puhtad ventilatsioonikanalid on tervisliku ja hügieenilise elukeskkonna säilitamiseks hädavajalikud. See aitab säilitada
hea siseõhu kvaliteet ja hoiab ära allergeenide, hallituse ja tolmu kogunemise, aidates tagada optimaalse töö
HVAC süsteemid. Samuti aitab see säästa energiat ja vähendada seadmete kulumist. KT-836 ac kanali puhastus
masin töötab väga tõhusalt määrdunud kanalite puhul.

KKK:
1. Q: Miks meid valida?
A: Oleme tootja, kellel on oma tehniline meeskond, täielik side klientidega.
KT-836 ac kanalite puhastusmasin on varustatud CE- ja ISO-standardiga, parim kvaliteet parima teenindusega.
2. Q: Kui kaua tarnitakse?
A: kohaletoimetamine 3 päeva jooksul, 10 päeva õhutranspordiga, 30 päeva meritsi.
3. Q: Mis on garantii?
A: üheaastane garantii, kõik osad garantii raames tasuta, tasuta tehniline tugi kogu eluks.
4. Q: Kas me saame toodet kohandada?
A: Jah, kohandatud logo ja disain.


| Mudeli nr. | KT-836Akliimaseadme ventilatsiooni puhastusmasin |
|
Pinge |
220-240V/110V |
|
Võimsus |
2800W |
|
Pintsli kiirus |
0-1400rpm, astmeteta reguleeritav |
|
Imemisvõime |
1180CFM (2000 m³/h) |
|
Vooliku pikkus |
15 m (saab kohandada kuni 20 m) |
|
Kohaldatav kanalite vahemik |
φ100-800mm |
|
Imemiskanalite valik |
φ100-500mm |
|
Põhiseadme mõõtmed |
460 * 402 * 762 mm |
|
Põhiseadme kaal |
45 kg |
Kuum tags: kt836 ac kanali puhastusmasin, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rotohari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



