Tooted

Pika ulatusega kaasaskantav HVAC-kanalite puhastusmasin
Toodete kirjeldus Tutvustame kaasaskantavat õhukanalite puhastusmasinat KT-926, mis on ülim lahendus tolmu puhastamiseks paljudes ventilatsioonisüsteemides. See masin sobib kasutamiseks keskkliimaseadmetes, jahuveskites, keemiatehastes ja mitmesugustes muudes õhukanalites.
Funktsiooni
Toodete kirjeldus
| Funktsioon/spetsifikatsioon | Kirjeldus |
|---|---|
| Mudel | KT-926 |
| Nimi | Kaasaskantav õhukanalite puhastusmasin |
| Rakendus | Sobib keskkliimaseadmetele, jahuveskitele, keemiatehastele ja muudele ventilatsioonikanalitele |
| Võtmekomponent | Kiire{0}}puhastushari |
| Harja kiiruse reguleerimine | 0-3400 p/min (astmemootor astmeteta reguleerimiseks) |
| Puhastusulatus | Kanali pikkus kuni 30 meetrit |
| Kohandatavad valikud | Vooliku pikkus (saab kohandada), harjad (saadaval erinevad suurused), pinge konfiguratsioonid (220V-240V/110V, 50Hz/60Hz) |
| Kohaldatav kanalivahemik | Kanalid läbimõõduga 50 kuni 800 mm |
| Tehnilised andmed | Pinge: 220V-240V/110V, 50Hz/60Hz Võimsus: 550 W (kohandatav) Vooliku pikkus: 15m (saab kohandada) Pintsli kogus: 4 tk (valikuliselt erineva suurusega) |
| Mõõdud (põhiühik) | 440 mm x 240 mm x 320 mm |
| Kaal (põhiühik) | 35 kg |
| Hinnavahemik | Hinnanguliselt vahemikus 450–800 (sõltub kohandamisest ja turu saadavusest) |
Toote foto

Tutvuge KT926-ga, järgmise-põlvkonna mobiilsete kanalite-puhastuslahendusega, mis on loodud professionaalidele, kes keelduvad tegemast järeleandmisi ulatuse, võimsuse või teisaldatavuse osas. Modulaarse süsinik-kiudraami ümber kujundatud seade kaalub alla 28 kg, kuid sellel on harjadeta kiire-mootor, mis liigutab painduvaid võlli läbi tsingitud, isoleeritud või kangast kanalite kuni 15 m kaugusel ühest sisendpunktist. Isetasanduv kaamerapea voogesitab 1080p reaalajas videot operaatori tahvelarvutisse, paljastades reaalajas ummistused, mikroobide kasvu või katte rikked ning salvestades ajatempliga{11}}videot kliendiaruannete jaoks.
Kaheastmeline{0}}filtreerimissüsteem-tsüklonaalne eeleraldaja ja sertifitseeritud H13 HEPA kassett-püüdab 99,97% kuni 0,3 µm suurustest osakestest, hoides siseõhu kvaliteedi OSHA piirides isegi aktiivse puhastamise ajal. Kiirühenduspordid- võimaldavad anti-kärbse külge kinnitada anti-piitsapead tõrksa rasva jaoks, pehmed-harjastega harjad õrna alumiiniumi paindumiseks või täispuhutavad põied negatiivse{13}}rõhu hoidmiseks. Sosin{15}}vaikne 68 dB akustiline profiil tähendab päevast teenindust kontorites, haiglates ja koolides ilma häirivate seisakuteta.
Toide tuleb kas 220 V vooluvõrgust või valikulisest kuum{1}}vahetatavast liitiumakukomplektist, mis on ette nähtud 3-tunniseks pidevaks tööks, välistades vajaduse kaugematel katustel generaatorite järele. Nutikad andurid jälgivad pidevalt pöördemomenti, õhuvoolu ja filtri küllastust, edastades hooldushoiatused pilve armatuurlauale, et teie autopark oleks alati järgmiseks tööks valmis. Alates restoranide väljalasketorudest kuni farmaatsia puhastusruumideni – KT926 muudab töömahuka-kanalihoolduse kiireks, jälgitavaks ja tulusaks teenuseks.
Kuum tags: pika ulatusega kaasaskantav hvac kanali puhastusmasin, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rotohari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
RohkemÕhusüsteemi torude puhastusmasin
RohkemPaindliku võlliga kanalite puhastusmasin
RohkemKergekaaluline puurjõuga kanalitarvik torustiku jaoks
RohkemKT976 Hepa filtri õhukanali ventilatsioonitoru tolmu...
RohkemKuaitong KT{0}} õhukanalite puhastusseadmed ümmargus...
RohkemKT-917 tööstuslike kanalite udustamise desinfitseeri...
Küsi pakkumist
