Tooted
Funktsiooni
Toote parameeter

Spetsifikatsioon
KT-926 kaasaskantavat kanalipuhastusmasinat kasutatakse spetsiaalselt kanalite sees tolmu puhastamiseks.
Kaasaskantavat kanalipuhastusmasinat on alati kasutatud õhukonditsioneerivate kanalite puhastamiseks, jahutehase kanalite puhastamiseks, keemiliste tehaste puhastamiseks jne.
| Rakendatav kanali läbimõõt | 50-800mm |
| Pinge | 220V (kohandatav)) |
| Võimsus | 550W |
| Pöörake kiirust | 0-1400 p / min (reguleeritav) |
| Põhiühiku kaal | 35kg |
| Praegune | 7A |
| Põhiseadme suurus | 440x240x320mm |
| Puhastusmeetod | Harjamine |
| Üldiselt kasutatavad tööstusharud | HAVC, büroohoone, villa, saal, saal jne. |
Portatiivse kanalipuhastusmasina eelised
1. 0-1400 p / min, astmeteta reguleeritav.
2. Hädaseiskamisseadmega, et kaitsta harja kanalitesse kinni jäämise eest.
3. Kanalisatsioonivahemik on 50–800 mm.
4. Kaugjuhtimisfunktsioon
KKK
1. Kas olete tehas?
V: Jah. Oleme algne tehas.
2. Kas teil on seda laos?
V: Enamik masinaid on laos. Ja tarneaeg on ühe nädala jooksul.
3. Milline tunnistus teil on?
V: Kõik meie masinad on CE-tunnustatud.
4. Millise garantii saan?
V: Pakume üheaastase garantii.
Kuum tags: kaasaskantav kanalite puhastamise masin, Hiina, tehas, hind, odav
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist




