Tooted
Kliimaseadme kanalite puhastamise robot
1.Pirce:$3900-$4100
2. Toide: 2800W
3.Harja kiirus: 500 p / min
4.Ekraaniga: 10 tolli
5.Kaameraga:HD kaamera
6.LED-tuledega: 4tk LED-tuled
7.Kohaldatav kanal: Φ250mm-800mm
Funktsiooni
KT-976
KT-976 Kliimaseadmete kanalite puhastamise robot, mis on varustatud vaakumite ja kaameratega,2 vaakumit nii roboti üla- kui ka alaosas. Kaks imemisventilaatorit töötavad koos,2000m³/h suur õhumaht. 10-tollise ekraaniga HD-kaamera teeb põhjaliku puhastuse.4tk LED valgustab kogu kanali sisemust.
Tootmise parameeter
| Kliimaseadme kanalite puhastamise robot | |
| Pinge | 220V-240V / 110V, 50Hz / 60Hz |
| Toiteplokk | 2800W |
| Harja kiirus | 500 p / min |
| Ekraani suurus | 10-tolline HD LCD-ekraan |
| Kaamera piksel | HD-kaamera |
| Valgus | 4 eredat LED-tuld |
| Roboti roomamise kiirus | 0,3m/s |
| Roboti kaal | 44kgs |
| Roboti mõõde | 650*310*160mm |
| Põhiseadme kaal | 43kgs |
| Põhiseadme mõõtmed | 480mm * 500mm * 700mm |
| Kohaldatav kanali läbimõõt | 250-800mm |
| Funktsioon | Tsentraalse kliimaseadme kanali puhastamine |
Tootmise üksikasjad

Kaks imemisventilaatorit, mis pakuvad vaakumvõimsust 2000m³/h.

2.Kahel kaameral on kanali sees täisekraan.

3.Samuti on robotite põhjas harja, mis puhastab põhjalikult.

4,10-tolline suure ekraaniga ekraan.

5.2800W Suure võimsusega mootor.
Meie ettevõte

Anhui Kuaitong Pipeline Cleaning Technology Co., Ltd. asutati 14. jaanuaril 2009, on ettevõte, mis on spetsialiseerunud klientidele üldiste torujuhtmete puhastuslahenduste pakkumisele, Hiina riiklikud kõrgtehnoloogiaettevõtted, Hiina tööstusliku puhastuse assotsiatsiooni koolitusbaas, on pühendunud torujuhtmete puhastusmasinate uurimisele ja arendamisele, tootmisele ja müügile.
Kuaitong on spetsialiseerunud klientidele torustike puhastusseadmete, torustike puhastusvahendite, torustike puhastusteenuste, torustike puhastamise koolituse pakkumisele üldiste torustike puhastuslahenduste kohta, on pakkuda ühekordsete tööstuslike torustike puhastuslahenduste teenusepakkujat. Torustike puhastusseadmed hõlmavad tsentraalse kliimaseadme puhastamise seeriat, lambipesa torustiku puhastamise seeriat, torujuhtme tuvastamise seeriat, torustiku kimpude torujuhtme süvendamise seeriat, puhastamisega seotud tarvikuid ja tarvikuid.
Meie tooteid eksporditakse 58 riiki ja piirkonda maailmas ning kliendid on neid tunnustanud ja kiitnud.
FRQ
● Kui kaua on teie toode garanteeritud?
Pakume 1-aastast garantiid.
●Kui kaua te pärast makse sooritamist tarnite?
Meil on valmis varud, mis võimaldavad kiiresti tarnida.
●Kuidas te tarnite?
Kasutame kaubavedu, rahvusvahelist ekspress-saatmist vastavalt klientide soovidele.
● Milliseid maksetingimusi aktsepteerite?
Viisa,E-kontroll,T/T,L/C jne.
● Kas saate kohandada?
Jah,me teeme.
Kuum tags: Kliimaseadme kanalipuhastusrobot, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist




