Tooted
Pöörlev harjakanali puhastusmasin
Pöörlev harjakanali puhastusmasin
Hind:$1400-$1800
Mudel:KT-928
Funktsiooni
Lühitutvustus
Uus disain KT-928 Pöörlev harjakanali puhastusmasin 22m/45m voolikuga
KT-928 on meie uus disain ja voolikut saab pikendada eriti pikaks 45m. See sobib kanalitele 80mm kuni 500mm.
KT-928 pöörleva harjakanali puhastusmasinat kasutatakse spetsiaalselt õhukanalite puhastamiseks. Kohaldatav kanali vahemik on 80-500mm. Harja kiirus on 0-1000rpm astmeta reguleeritav. Voolik on teie valiku jaoks 22m või 45m. Tal on tugev võime tolmu ja skaala eemaldamiseks.
Spetsifikatsioon
| Mudeli nr. | KT-928 |
| Nimi | Kanali puhastusmasin |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimu | 200W |
| Harja kiirus | 0-1000rpm, astmeta reguleeritav |
| Voolik | 22m (45m valiku puhul koos 300 dollari lisatasuga) |
| Kohaldatav kanalivahemik | 80-500mm |
| Suurus | 915*545*885mm |
| Kaal | 43kg |
| Standardne pakkimisloend | Põhiosa: 1tk Voolik: 1tk Pintsel: 300/400/500/600mm, 1tk iga suuruse kohta |
Toote foto
Kkk
K: Kas saate teha OEM ja ODM?
A: Jah, OEM ja ODM on mõlemad vastuvõetavad. Värv, bränd ja pakett võivad kohandada.
K: Mis on teie saatmisteenus?
A: Saame pakkuda teenuseid laevade broneerimiseks, kaupade konsolideerimiseks, tollideklaratsioonide koostamiseks, saatedokumentide koostamiseks ja tarnimiseks laevasadamas.
K: Mis on teie müügijärgne teenus?
A: Meie kvaliteetne garantiiaeg on üks aasta. Kõik kvaliteediprobleemid lahendatakse kliendi rahuloluks.
K: Kas teil on CE-sertifikaat?
A: Kõik meie tooted on CE-sertifikaadiga.
Kuum tags: pöörlev harjakanali puhastusmasin, Hiina, tehas, hind, odav
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



