Tooted
Heitgaasi rasvade puhastusmasin
1. Kasutatakse köögi heitgaasi rasva puhastamiseks
2. kiirus 0-1400rps reguleeritav
3. kasutatav 100-800 mm kanalite jaoks
4. puhastamine 1500W suure võimsusega
5. šaht 15m-30m.
6. vaakumprindimispump toetab kuuma vee ja aine süstimist
7. vastupidav universaalne ratta disain
8. Hind: 2350–2600 dollarit
Funktsiooni
Miks valida meie köögi heitgaasirasva puhastusmasin?
Üldine köögipuhastus eeldab õliplekkide käsitsi eemaldamist või õliplekkide masinpuhastust, kuid õliplekkide tõhus ja põhjalik puhastamine on keeruline. Kuid meie 8001 masinat saab kasutada 8050-ga, mis on varustatud professionaalse ühendustoruga 8050 ja 8001 ühendamiseks, rikkalik vaht siseneb ühendustoruga 8001 võlli, voolab läbi võlli harja. Kiiresti{5}}pöörlev hari töötab koos pritsiva vahuga ja seejärel kasutage meie külge kinnitatud isetäitvat-pumpa kuuma vee ülekandmiseks harjapeasse, et pesta torujuhtmes olev vaht ja õli ning torujuhe ära puhastada.
Eelis:
1. 8050-le saab pihustada väga väheste vahenditega palju vahtu. Vaht võib kleepuda kogu siseseina külge, puutuda täielikult kokku õliga ja lahustada need.
2. 1500w võimas mootor tagab 1400rpm harja kiiruse, harja saab pöörata edasi ja tagasi, puhastada ilma surnud nurgata.
3. Kasutatakse komplektina, võib pihustada harjamise ajal, kahekordne efektiivsus.
4. Lihtne kasutada, iga masin on varustatud jalglülitiga, universaalne ratas all

KKK:
Q1: kas olete masinate tootja või kaubandusettevõte?
A1: Oleme usaldusväärne masinatootja ja suudame pakkuda teile parimat teenust. Meie masinaid saab kohandada vastavalt klientide vajadustele. Tere tulemast meie tehast külastama!
Q2: Kas teil on käsiraamat või kasutusvideo, et saaksime masina kohta rohkem teada?
V2: Jah, meil on masina kasutamiseks videoõpetused ja meie tehnikud vastavad teie küsimustele igal ajal veebis
Q3: kas pakute garantiid?
A3: Pakume 1-aastast garantiid, tehnilist tuge ilma ajapiiranguta.
Q4: Kas masinat saab kasutada ainult veetorudega?
A4: meie masin on varustatud iseimeva pumbaga-, mis suudab imeda külma vett, kuuma vett ja ravimeid ning valida sobiva puhastusmeetodi vastavalt õlireostusastmele.
| Tootenimi | Köögi väljalasketorustiku puhastusvahend |
| Mudeli nr. | KT-8001 |
| Võimsus | 1500w |
| Pinge | 220-240v/110v/120v valik |
| Sagedus | 50HZ/60HZ |
| Harja kiirus | 0-1400rps astmeteta reguleeritav |
| Voolik | 22mm * 15mm (saab kohandada) |
| Kohaldatav kanalite vahemik | 100-800 mm |
| Kaal | 93 kg |
| Suurus | Põhiüksus: 1tk Voolik: 1tk Pintsel: 300/400/500/600mm, 1tk iga suuruse kohta Imemispump: 1tk Veetoru: 20m*1tk |
| Tootenimi | Vahugeneraatori masin |
| Mudeli nr. | KT-8050 |
| Võimsus | 1500w |
| Pinge | 220-240v/110v/120v valik |
| Sagedus | 50HZ/60HZ |
| Surve | 0.15–0.25 mpa |
| Praegune | 5A |
| Rõhu juhtimine | Automaatne |
| Kaal | 30 kg |
| Suurus | Põhiüksus: 1tk Voolik: 1tk |
Kuum tags: heitgaasirasva puhastusmasin, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rootorhari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



