Tooted
Hotelli rasvatorude õhupuhastite puhastusseadmed
KT-8050 köögikubu puhastusvahu generaator
Hind: $1200-$ 2400
Funktsiooni
Hotelli rasvakanalite kapoti puhastusseadmete lühitutvustus
Köögi õhupuhasti puhastusvahu generaator KT-8050 saab töötada koos KT-8001 köögi heitgaaside puhastusmasinaga, mis on spetsiaalselt välja töötatud restoranide, hotellide köögi suitsutorude jaoks, mis on varustatud uuendusliku harja ja pihustiga puhastusvahendiga samal ajal. Köögikubu puhastusvahu generaatoril on tõhus desinfitseerimis- ja puhastusvõime.
Hotelli rasvakanalite kapoti puhastusseadmete spetsifikatsioon
| Mudeli nr. | KT-8050 |
| Nimi | Hotelli rasvakanalite kapoti puhastusseadmed |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 1500W |
| Surve | 0.15-0.25 mpa |
| Kaal | 30 kg |
| Suurus | 34*54*94cm |
| Voolik | PVC, 5m*10mm |
| Standardne pakendiloend | Põhiseade: 1tk Voolik: 1tk |


MIKS MEIE
△ Meil on üle 13-aastane tootmiskogemus.△ Oleme saanud CE-sertifikaadi.
△ Meie toodetel on vähemalt 1-aastane garantii.
△ Meil on 10 inimesest koosnev QC meeskond, kes kontrollib ja tagab kvaliteedi.
△ Meie kliendid katavad üle kogu maailma.
△ Võime lubada lühikest tarneaega.
△ Oleme rahvusvahelises äris väga professionaalsed, tunneme kõiki selle reegleid
rahvusvahelise äri.
Kuum tags: hotelli rasvakanali kubu puhastusseadmed, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rotohari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



