Tooted
Funktsiooni
Köögi väljatõmbetorude ventilatsiooni puhastusmasinkasutatakse peamiselt 100-800mm köögikanalite puhastamiseks, tolmu, mitteõlise tolmu ja muu mustuse puhastamiseks horisontaalsetes või ümmargustes suurtes ja keskmise suurusega ristkülikukujulistes kanalites.
Tugev traathari, pihustatav, kõrge temperatuuri ja kõrgsurve veega puhastamine,sobib lamedatele ja ümaratele torudele, edasi- ja tagurpidi funktsioonidele.
15-meetrine puhastusšaht
Suurte kanalite jaoks alates 50-1000mm
Reguleeritav harja pöörlemiskiirus 0-1400 p/min
Käsijuhtimine harja töötamiseks ja pöörlemissuuna muutmiseks
Lihtsaks liikuvuseks rattale kinnitatud
Funktsioonid:
1. Suure võimsusega mootor, puhastab kergesti rasvast mustust.
2. Pneumaatiline jalglüliti, säästke oma käsi ja hoidke ohutust.
3. Kaasaskantav disain, ei muretse transpordi pärast.
4. Kahekordne traathari, kaugõli raske õlireostus tõhusalt.
5. 100-800mm harjad teie valiku jaoks.
6. Pehme nailonhari, hambaniit nailonhari ja roostevabast terasest traathari on valikulised
Spetsifikatsioon
Tehniliste andmete leht | |
| Mudeli nr. | KT-8001 |
| Nimi | Köögi väljatõmbetorude ventilatsiooni puhastusmasin |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 1500W |
| Praegune | 5A |
| Harja kiirus | 0-1400rpm, astmeteta reguleeritav |
| Voolik | 22mm * 15m (saab kohandada) |
| Kohaldatav kanalite vahemik | 100-800mm |
| Kaal | 93 kg |
| Suurus | 1000 * 580 * 1000 mm |
| pakett | Ekspordi standardpakett |
| Standardne pakendiloend | Põhiüksus: 1tk Voolik: 1tk Pintsel: 300/400/500/600mm, 1tk iga suuruse kohta Imemispump: 1tk Veetoru: 20m*1tk |
Toote foto


KKK
Q1: kas olete kaubandusettevõte või tootja?V: Oleme tootja.
Q2: Kuidas oleks MOQ-ga?
V: Meie MOQ on 1 PC.
Q3: kas teie ettevõte pakub OEM-teenust?
V: OEM ja ODM on mõlemad korras.
Q4: Kuidas oleks garantiiga?
A: 1 aasta.
Q5: kas teie toodetele on allahindlusi?
V: Tootjana pakume kõige soodsamat hinda. Rohkem kogust, hind on odavam.
Q6: Mis on tarneaeg?
V: 3-7 tööpäeva pärast makse sooritamist.
Kuum tags: köögi väljatõmbetorude ventilatsiooni puhastusmasin, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rootorhari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist

