Tooted
Funktsiooni
Toote tutvustus
KT-206 blokeeritud torutoru süvendusmasin sobib igasuguseks torujuhtme sisemise mustuse töötlemiseks, kasutusala hõlmab õhu eelsoojendit, elektrijaama kondensaatorit, õhu eelsoojendit, gaasi primaarjahutit ja muud soojusvahetustoru sisepindade puhastamist ja erinevate torujuhtmete tootjate poleerimine torustiku sisepindade puhastus.
Lahendage palju probleeme
Torujuhtme sees olev mustus on kõva ja tihe; Toru on blokeeritud, toru sein on kaitstud, et vältida toru seina purunemist, torude arv on suur ja puhastustõhusus on madal; U/S kumera toru puhastamine; Rooste ja katlakivi mõjutavad soojusülekande efekti.
Puhastamise põhimõte
Tööriistapea/hari on varustatud võimsa mootoriga, mis pöörleb torustikus suurel kiirusel, et avada torujuhtme sees olev kõva mustus.
Viis põhitehnoloogiat
3000W suur võimsus, piisav võimsus; 0-2800 kiirus reguleeritav, lai kasutusala; Vee loputus / õhu loputus kahekordne töörežiim, vee voolu / vee puudumise tingimused on tavalised; Blokeerimine/painutamine, blokeerimine/U-kujulised torutingimused on universaalsed; Kaheteljeline sünkroonpuhastus, kõrge efektiivsus.
Toote üksikasjad
Pöördemomendi reguleerimise funktsioon, kaitske painduvat võlli südamikku, et see ei puruneks; Kahe kasutusega käsitsi / kaugjuhtimispult, lihtne kasutada ja muretseda; Sobib erinevatele puhastusharjadele või lõikepeadele; Pehme võll otse vesi, kuiv ja märg eraldamine peremehe kaitsmiseks.
Spetsifikatsioon
| KT-206 MUDEL | |
| Tehniliste andmete leht | |
| Mudeli nr. | KT-206 |
| Nimi | Katla torude puhastusvahend |
| Pinge | 380 V (saab kohandada) |
| Võimsus | 3000W |
| Harja kiirus | 0-2800pööret minutis (astmeteta reguleeritav) |
| Paindlik võll | 6/8/10/12/16/22/27mm*7,6m (saab kohandada) |
| Kaal | 80 kg |
| Suurus | 660 * 420 * 400 mm |
| pakett | Ekspordi standardpakett |
| Kohaldatav toru läbimõõt | 6.{1}}mm |
| Standardne pakendiloend | Põhiüksus: 1tk Painduv võll: 4tk Sulami trell: 4tk Pintsel: 10 tk Veetoru: 20m*1tk Jalglüliti: 1tk |
| Eelised | 1. Kahekordne juhtjoon, võib töötada samal ajal 2. Kiirus on astmeteta reguleeritav 3. Vesi siseneb otse võllile, et kaitsta põhiseadet vee eest 4. Suur võimsus 5.Pöördemoment on reguleeritav 6.Süvendage kõvad tõmbunud torud 7. Tehke veejoaga harjamine või keemiline puhastus |
Sobiv torujuhe
Soojusvahetustoru, katla toru, elektrijaama kondensaatori toru, õhu eelsoojendi toru, gaasi primaarjahuti toru, heitvee aurusti toru, kondensaatori toru
Välitöö juhtum
Xinzhonghong Clean Energy, Huaguang Power, Guangxia Heat, Ruixiang Marine, Tianpengi naftakeemia, Cailun Paper, Bojing New Materials, Esda Textile, Xiangfa Biology jne.
Toote foto



Kuum tags: blokeeritud torusüvendusseadmed, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rootorhari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



