Tooted
Paindliku võlli torude puhastaja
1. Hinnapakkumine: 1100–1200 USD ühiku kohta.
2. Edasi- ja tagasipööramine.
3,0-1400 p/min reguleeritav harja kiirus.
4. Võlli sisselaskeava on vesi.
5. Pedaali pneumaatiline swith.
6. Rakendatav toruvahemik φ6,35-25,4 mm.
7. Kandke kondensaatorite, aurustite, jahutite, soojusvahetite ja nii edasi torudele.
Funktsiooni
Toote eelised
1. Flexible Shaft Tube Cleaner KT-202 sobib erinevatele kondensaatori vasktorudele.
2. Edasi- ja tagurpidi pöörlev hari, et tagada parem puhastusefekt.
3. Pihustage harjamise ajal vett, jäägid puhastatakse pärast loputamist.
4. Vesi juhitakse otse võllist, et kaitsta põhiseadet korrosiooni eest.
5. Harja kiirus on 0-1400rpm astmeteta reguleerimine. Kohaldatav laiemale töötingimustele.
6. Masinat saab ühendada erineva suurusega painduva võlli ja harjaga, et seda saaks kasutada mitmesugustes töötingimustes.
7. Pedaaliga pneumaatiline swith on mugav ja kiire.
Standardne pakkimisnimekiri
| Põhiüksus | 1 tk |
| Pööratav võll | 7,6 m * 2 tk (6/8/10/12 mm lisavarustuse jaoks) |
| Pintsel | 10 tk (valikuliselt erinevad suurused) |
| Veetoru | 20m*1tk |
| Jala swith | 1 tk |
| Voolujuhe | 1 tk |
| Sidumine | 2tk |
Juhtuminäitus

Rakendus

KKK
1. Kas olete tootja või kaubandusettevõte?
V: Oleme tootja, kes on spetsialiseerunud õhukanalite puhastusmasinate, köögi heitgaaside puhastusmasinate, HVAC-torupuhastite, tööstuslike katla torupuhastite ja tarvikute projekteerimisele, tootmisele ja müügile.
2. Kui kaua tarnimine aega võtab?
V: Väikeste tellimuste korral saadame selle ühe nädala jooksul. Logistika järgi saab tavaliselt kätte 7-14 päeva.
3. Kuidas kontrollida kvaliteeti?
V: Kõik toorained IQC poolt enne töötlemise alustamist. IPQC töötlemisel. QC täielik kontroll pärast töötlemist. OQC enne saatmist kõigi üksikasjade jaoks.
4. Kui kaua tarnimine aega võtab?
V: Väikeste tellimuste korral saadame selle ühe nädala jooksul. Logistika järgi saab tavaliselt kätte 7-14 päeva.
| Mudeli nr ja nimi | Kõrge konfiguratsiooniga torupuhasti KT-202 |
Pinge | 220V-240V/110V; 50Hz/60Hz |
| Võimsus | 550W |
| Kaal | 27,5 kg |
| Mõõtmed | 400 * 225 * 405 mm |
| Kohaldatav torude vahemik | φ6,35-25,4 mm |
Kuum tags: painduva võlli torupuhastaja, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rootorhari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



