Tooted
Kiire vee juurde pääsev jahuti torude puhastusvahend
Kiiresti veele juurdepääsetav jahutustoru puhastusvahend
Mudel: KT-101
Hind: $500-$600
Funktsiooni
Toote atribuut
KT-101 Kiire veele juurdepääsetav jahutustorude puhastusseade on väikese korpusega kaasaskantav kaasaskantav torude süvendusmasin, mida saab kasutada paljudes torudes, sealhulgas keskkliima kondensaatoris, aurustis, soojusvahetis ja nii edasi. Seadmed on põhitüüpi torujuhtme lõhkamismasina üldine struktuur ja põhimõte on ettevõtte teiste toodetega võrreldes suhteliselt lihtsad ning see sobib paremini siis, kui torujuhtme ummistus ei ole eriti tõsine ja töökohta on vaja muuta.
Operatiivküsimused
Seadmeid kasutab põhimasin, millel on puhastus painduv võll ja harjapea. Kui töötajad töötavad, tuleb jõuülekande hõlbustamiseks paigutada peremees teatud kõrgusele, eelistatavalt samale kõrgusele kui puhastatav toru.
Puhastamise põhimõte
Seadme painduv võll on haakeseadise kaudu ühendatud peremehega ja seejärel paigaldatakse harjapea. Kogu puhastusoperatsiooni toidab KT-101 peamootor, mootor juhib painduvat võlli ja seejärel painduv võll paneb harja pöörlema ning torujuhtmes toimuv kiire pöörlemine süvendab torujuhtme. Samal ajal on seadmed ette nähtud vett otse painduvast võllist, nii et vesi voolab välja painduva võlli otsas oleva nailontoru hülsi kaudu, pestes mustuse minema.
Toote eelis
Väikese mahuga konstruktsiooni põhjal on seadme suurem eelis see, et painduv võll on ühendatud põhimasinaga kiire juurdepääsuga vee sisselaskeavaga, vesi painduva võlli esiotsast otse painduvasse võlli harjapeasse. , ja peale harjamist pestakse mustus veevooluga läbi. See hoiab ära traditsioonilise peremehe üleujutamise viisi, mis on ohutu ja kiire.
Toote foto




Meie teenus
1. Garantii: üks aasta põhimasinale, välja arvatud kergesti kuluvad osad. Selle perioodi jooksul pakume kahjustuste või rikete korral tasuta varuosi, samas kui ostja peaks kandma ülemere kaubavedu.
2. Varuosad: enamik meie varuosadest on kooskõlas rahvusvahelise standardiga. Samas pakume oma endistele klientidele omahinnaga varuosi aastaringselt.
3. Kasutamine ja hooldus: pakume teile üksikasjalikku kasutusjuhendit, tagades, et saate seda ideaalselt kasutada.
4. Veebiteenus: teie küsimusele vastatakse 24 tunni jooksul.
| Tehniliste andmete leht | |
| Mudeli nr. | KT-836 |
| Nimi | Kanalipuhastus- ja tolmuimemismasin kaameraga |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 2800W |
| Harja kiirus | 0-1400rpm, astmeteta reguleeritav |
| Imemisvõime | 2000m³/h |
| Kaamera | Võimaluse jaoks |
| Voolik | 50mm * 15m (saab kohandada) |
| Kohaldatav kanalite vahemik | 100-800mm |
| Imemiskanalite valik | 100-500mm |
| Kaal | 43,5 kg |
| Suurus | 460 * 402 * 700 mm |
| pakett | Ekspordi puidust korpus |
| Standardne pakendiloend | Põhiüksus: 1tk Voolik: 15m*1tk Pintsel: 300/400/500/600mm, 1tk iga suuruse kohta |
Kuum tags: kiire veele ligipääsetav jahutustoru puhasti, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rootorhari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



