Tooted
Soojusvaheti torude puhastusmasin
Soojusvaheti torude puhastusmasin
Mudel: KT-101
Hind: $450-$500
Funktsiooni
Kirjeldus
Soojusvaheti torupuhastusmasin muudab torude karmi puhastamise lihtsaks ja ühe inimese tööks. Need sobivad ideaalselt 6,35 mm-25,4 mm (1/4''-1'') IDIn jahutite, kondensaatorite, aurustite, absorptsioonimasinate ja soojusvahetite jms torude puhastamiseks.
Soojusvaheti torupuhastusmasin sobib igasuguste torude saastumise töötlemiseks ning sobib ka rooste ja katlakivi eemaldamiseks kondensaatorites, aurustites, soojusvahetites ja muudes soojusvahetustorudes. Kerge disain muudab toote kaasaskandmise lihtsaks.
Toote parameeter
| Tehniline andmeleht | |
| Mudel nr. | KT-101 |
| Nimi | Soojusvaheti torude puhastusmasin |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 375W |
| Pintsli kiirus | 0-1400rpm |
| Paindlik võll | 6/8/10/12mm * 7,6 m (saab kohandada) |
| pakett | Ekspordi standardpakett |
| Kohaldatav toru läbimõõt | 6.{1}},4 mm |
| Standardne pakendiloend | Põhiüksus: 1tk Paindlik võll: 7,6m*2tk Pintsel: 10 tk Veetoru: 20m*1tk Jalglüliti: 1tk |
| Eelised | 1. Vesi siseneb otse võllile, et kaitsta põhiseadet vee eest 2.Kaasaskantav disain 3.Harjamine veejoaga 4.Jalglüliti |
Eelised
0-1400pööret minutis astmeteta reguleerimine
Parandage puhastuskiirust
Lai valik puhastustöid
Vesi siseneb võllile
Pihustage harjamise ajal vett, sellel on parem puhastusefekt
Kaitske põhiseadet korrosiooni eest
Kuum tags: torupuhastusmasin soojusvahetile, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rootorhari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



