Tooted
Funktsiooni
Toote parameeter
| tehniline andmeleht | |
| Mudeli nr. | KT-206 |
| Nimi | kt206 katla torude puhastusseadmed |
| Pinge | 380V (saab kohandada) |
| Võimsus | 3000W |
| Harja kiirus | 0-2800pööret minutis (astmeteta reguleeritav) |
| Paindlik võll | 6/8/10/12/16/22/27mm*7,6m (saab kohandada) |
| Kaal | 80 kg |
| Suurus | 660 * 420 * 400 mm |
| pakett | Ekspordi standardpakett |
| Kohaldatav toru läbimõõt | 6.{1}}mm |
| Standardne pakendiloend | Põhiüksus: 1tk Painduv võll: 4tk Sulami trell: 4tk Pintsel: 10 tk Veetoru: 20m*1tk Jalglüliti: 1tk |
| Eelised | 1. Kahekordne juhtjoon, võib töötada samal ajal 2. Kiirus on astmeteta reguleeritav 3. Vesi siseneb otse võllile, et kaitsta põhiseadet vee eest 4. Suur võimsus 5.Pöördemoment on reguleeritav 6.Süvendage kõvad tõmbunud torud 7. Tehke veejoaga harjamine või keemiline puhastus 8.Jalglüliti |

Spetsifikatsioon
Tööstuslike boilerite puhastusseadmete kasutusala: katla torude puhastusseade kt206 sobib erinevat tüüpi kondensaatorite, katelde, soojusvahetite, soojusvahetite, õhueelsoojendite, aurustite, küttekehade ja muude soojusvahetustorude sisepinna puhastamiseks. Omamoodi torutootmisettevõtte toru sisepinna puhastamine ja poleerimine.
kt206 katla torude puhastusseadmeid kasutatakse laialdaselt elektrijaamades, keemiatehastes, toidutöötlemistehastes, farmaatsiatehastes, torujuhtmete tootmis- ja töötlemistehastes, hotellihoonetes ja muudes valdkondades. See muudab torujuhtme puhastamise keeruliseks ja lihtsaks ning seda saab juhtida üks inimene, mis on mugav ja kiire. Kui puhastusharjapea või lõikuripea pöörleb torustikus suurel kiirusel, pihustatakse samal ajal välja ka vett, et loputada lahtine mustus ja muuta torujuhe puhtaks.
Meie teenus
1. Garantii: üks aasta põhimasinale, välja arvatud kergesti kuluvad osad. Selle perioodi jooksul parandame kahjustuste või rikete korral varuosasid vabalt, samal ajal kui ostja peaks kandma välistranspordi.
2. Pakume oma endistele klientidele omahinnaga varuosi aastaringselt.
3. Kasutamine ja hooldus: pakume teile üksikasjalikku kasutusjuhendit, tagades, et saate seda ideaalselt kasutada.
4. Veebiteenus: Teie küsimusele vastatakse tööpäevadel 24 tunni jooksul, puhkuse ajal 48 tunni jooksul.
Kuum tags: kt206 katla torude puhastusseadmed, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rotohari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



