Tooted
Funktsiooni
1. Toote parameeter
| Tehniliste andmete leht | |
| Mudeli nr. | KT-302 |
| Nimi | KT302 varustus puhas toru boiler |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 1500W |
| Harja kiirus | 0-1400pööret minutis (astmeteta reguleeritav) |
| Paindlik võll | 6/8/10/12/16/22*7,6 m (saab kohandada) |
| Kaal | 44 kg |
| Suurus | 360 * 200 * 175 mm; 620 * 230 * 350 mm |
| pakett | Puidust korpus |
| Kohaldatav toru läbimõõt | 6.{1}}mm |
| Standardne pakendiloend | Põhiseade: 1tk; Painduv võll: 1tk; Sulami trell: 2tk; Pintsel: 10 tk; Veetoru: 20m*1tk; Jalglüliti: 1tk |
| Eelised | 1. Split tüüpi väikese mahuga 2. Kiirus on astmeteta reguleeritav 3. Vesi siseneb otse võllile, et kaitsta põhiseadet vee eest 4.Pöördemoment on reguleeritav 5.Süvendage kõvad tõmbunud torud 6.Harjamine veejoaga 7.Jalglüliti |



Põhijooned:
See KT302 Equipment Clean Tube Boiler sobib õhueelsoojendite, soojusvahetite nagu elektrijaama kondensaatorite sisepinna puhastamiseks ning erinevate torustike tootjate siseseina pinna puhastamiseks ja poleerimiseks. Seda kasutatakse laialdaselt elektrijaamades, keemiatehastes, toiduainete töötlemise tehastes, farmaatsiatööstuses. Tehased, torujuhtmete tootmis- ja töötlemistehased, hotellihooned ja muud põllud. See muudab torujuhtme puhtaks ja lihtsaks ning seda saab juhtida üks inimene, mis on mugav ja kiire. Kui puhastusharja pea või lõikepea pöörleb torustikus suurel kiirusel, pihustatakse samal ajal ka vett, loputades lahtise mustuse, nii et torujuhe on täielikult puhastatud ja keskkliimaseade mõjutab seda sügavalt. puhastushooldusettevõte, roostevabast terasest torude tootmis- ja müügiettevõte, õmblustorude tootmis- ja müügiettevõte, maasoojuspumba tootmis- ja müügiüksus jne, armastus ja kiitus, saab kiiresti ja tõhusalt eemaldada mustuse, lima, katlakivi, rooste ja skaala torujuhtme sees, kasutage seda masinat torujuhtme sisemise tõhususe töötlemiseks, madalad kulud, torujuhtmel Ei mingit kahju.
Meie teenused
1. Interneti-/müügiteenused:
a. super ja korralik kvaliteet
b. kiire ja täpne kohaletoimetamine
c. standardne ekspordipakett või kohandatud
2. Müügijärgsed teenused:
a. abi teie projekti koostamisel
b. remondi ja hoolduse garantiiga seotud probleemide korral.
c. varuosad ja kuluvad osad tasuta või suure allahindlusega
d. mis tahes tagasisidet masina kohta saab meile öelda, et saaksime teile parimat teenindust pakkuda
3. Muud koostööteenused:
a. tehnoloogiateadmiste jagamine
b. äri laiendamise nõustamine
c. video tehniline tugi
Kuum tags: kt302 seadmed puhas toru boiler, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rotobrush, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



