Tooted
Vahelduvvoolu ventilatsioonikanalite puhastusseadmed
vahelduvvoolu ventilatsioonikanalite puhastusseadmed
Kaamera valikuks
Hind: $2600-$ 2700
Funktsiooni
Kirjeldus
vahelduvvoolu ventilatsioonikanalite puhastusseade on kolm ühes seade koos harjamise, tolmuimeja ja kaameraga, mis sobib 100-800mm kanalite puhastamiseks.
Vahelduvvoolu ventilatsioonikanalite puhastusseadmete põhiseade on varustatud 10-tollise kõrglahutusega LCD-ekraaniga, et jälgida kanalite olukorda puhastamise ajal.
Harja kiirus on 0-1400rpm ja seda saab reguleerida astmeteta.
Spetsifikatsioon
| Tehniliste andmete leht | |
| Mudeli nr. | KT-836 |
| Nimi | vahelduvvoolu ventilatsioonikanalite puhastusseadmed |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 2800W |
| Harja kiirus | 0-1400rpm, astmeteta reguleeritav |
| Imemisvõime | 2000m³/h |
| Kaamera | HD kaamera, 10" HD LCD ekraan |
| Voolik | 50mm * 15m (saab kohandada) |
| Valgus | LED esituli |
| Kohaldatav kanal | Vertikaalne, horisontaalne, ümmargune, ristkülikukujuline |
| Kohaldatav kanalivahemik | 100-800mm |
| Imemiskanalite valik | 100-500mm |
| Kaal | 45 kg |
| Põhiüksuse suurus | 460 * 402 * 762 mm |
| pakett | Ekspordi puidust korpus |
| Standardne pakendiloend | Põhiüksus: 1tk Voolik: 15m*1tk Pintsel: 300/400/500/600mm, 1tk iga suuruse kohta |
Toote foto



KVALITEEDI KONTROLL
Meil on kvaliteedikontrolli inimene, kes jääb tootmisliinidele kontrollimiseks. Kõik tooted peavad olema enne tarnimist kontrollitud. Teeme sisekontrolli ja lõppkontrolli.
1.Kogu toorainet kontrollitakse pärast meie tehasesse jõudmist.
2. Kõik tükid ja logo ning kõik üksikasjad kontrollitakse tootmise ajal.
3. Kõik pakendi üksikasjad kontrollitakse tootmise ajal.
4. Kogu tootmise kvaliteeti ja pakkimist kontrollitakse pärast lõppkontrolli lõppu.
Kuum tags: vahelduvvoolu ventilatsioonikanalite puhastusseadmed, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rootorhari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



