Tooted

Funktsiooni
Funktsioonid:
Õhukanalite puhastusrobotid kanaliharja robot on kolm ühes seade, millel on harjamine, tolmuimeja ja kaamerad.
Vaakumvõimsus 2000m3/h. 2 kaamerat
- 2 vaakumit, kahesuunaline vaakum
- 2 vaakumit töötavad korraga
- Kahesuunaline tolmuimeja muudab teie kanalid puhtamaks
Korraga puhastavad 2 harja
- Robotihari ja alumine ribahari puhastavad korraga
- Ei mingit surnud nurga puhastamist
HD-ekraan
- Tugevad LED-tuled valgustavad kanalite iga nurka
- 1080P kõrglahutusega öövaatluskaamera
2800W suur võimsus
- Puhtast vasest suur mootor, kiirem ja võimsam vaakum
Tugev mootor, suudab ronida ja ületada takistusi
Spetsifikatsioon
| Tehniliste andmete leht | |
| Mudeli nr. | KT-976 |
| Nimi | Õhukanalite puhastusrobotid kanaliharja robot |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 2800W |
| Harja kiirus | 500 pööret minutis |
| Imemisvõime | 2000m³/h |
| Kaamera | 2 kaameraga jälgimiseks |
| Voolik | 50mm * 15m (saab kohandada) |
| Kohaldatav kanali suurusvahemik | 250-800mm |
| Roboti kaal | 11 kg |
| Põhiseadme kaal | 43 kg |
| Suurus robotile | 650 * 310 * 160 mm |
| Põhiseadme suurus | 480 * 500 * 700 mm |
| pakett | Ekspordi standardpakett |
| Standardne pakendiloend | Põhiseade: 1tk; Voolik: 15m*1tk; Kaabel: 15*1tk; Robot: 1tk; Hari: 400mm, 2 komplekti |
Toote foto
Meie Teenus
Oleme puhastusmasinate võimas tarnija ja meie tooted on CE-sertifikaadiga.Tarneaeg on 1 - 7 päeva sõltuvalt toote mudelist ja tellimuse kogusest.
Tarne: sadamasse või uksest ukseni
Garantii: üks aasta
Anhui Kuaitong järgib alati juhendina klientide nõudmisi, peaaegu kõik kliendid võtsid selle kõrgekvaliteediliste toodete ja hea müügijärgse teenindusega hästi vastu.
Palun jälgige meid ja võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks!
Kuum tags: õhukanali puhastusrobotid kanaliharja robot, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rotohari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist
