Tooted
Õhukanalite puhastusseadmed ja -tööriistad
Õhukanalite puhastamise seadmed ja tööriistad
Kaamera valikuks
Hind: $2600-$ 2700
Funktsiooni
Eelised:
1. Põhiseade, mis on varustatud 10-tollise HD-ekraani, 1080P kaamera, suure pikslite arvu ja selge videoga.
2. Harja kiirus 0~1400 p/min astmeteta reguleeritav, automaatne edasi- ja tagasipööramise disain.
3. Suur imemine 1180CFM jaoks.
4. Kohaldatav puhastusala 100 ~ 800 mm.
5. Pikk imemisvoolik 15 meetrit, saab kohandada 25 meetrit.
6. Õhukanalite puhastusseadmete ja tööriistade käsi- ja kaugjuhtimine.
7. Õhukanalite puhastamise seadmed ja tööriistad sobivad ümmarguste, ristkülikukujuliste kanalite, horisontaalsete ja vertikaalsete kanalite puhastamiseks.
Spetsifikatsioon
| Tehniliste andmete leht | |
| Mudeli nr. | KT-836 |
| Nimi | Õhukanalite puhastamise seadmed ja tööriistad |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 2800W |
| Harja kiirus | 0-1400rpm, astmeteta reguleeritav |
| Imemisvõime | 2000m³/h |
| Kaamera | HD kaamera, 10" HD LCD ekraan |
| Voolik | 50mm * 15m (saab kohandada) |
| Valgus | LED esituli |
| Kohaldatav kanal | Vertikaalne, horisontaalne, ümmargune, ristkülikukujuline |
| Kohaldatav kanalivahemik | 100-800mm |
| Imemiskanalite valik | 100-500mm |
| Kaal | 45 kg |
| Põhiüksuse suurus | 460 * 402 * 762 mm |
| pakett | Ekspordi puidust korpus |
| Standardne pakendiloend | Põhiüksus: 1tk Voolik: 15m*1tk Pintsel: 300/400/500/600mm, 1tk iga suuruse kohta |
Õhukanalite puhastusmeetodid on erinevad, kuid ühendused nagu Anhui Kuaitong on kehtestanud mõned väga vajalikud standardid. Üldiselt puhastavad kanalisatsioonipuhastusettevõtted HVAC-süsteemid neljas etapis:
- Juurdepääs süsteemile
- Saasteainete eemaldamine
- Prahi kokku korjamine ja
- Kanali desinfitseerimine
Toote foto



KKK
Q 1: Kuidas ma saan hinda?V: Tavaliselt pakume pakkumist 24 tunni jooksul pärast teie päringu saamist (välja arvatud nädalavahetused ja pühad). Kui teil on hinna saamiseks väga kiire, saatke meile e-kiri või võtke meiega ühendust muul viisil, et saaksime teile hinnapakkumise pakkuda
2. küsimus: kas ma saan tellimusi esitades osta näidiseid?
V: Jah. Palun võtke meiega ühendust.
K3: Mis on teie tarneaeg?
V: See sõltub tellimuse kogusest ja hooajast, mil tellimuse esitate. Tavaliselt saame väikese koguse tarnida 3-7 päeva jooksul.
V: T/T, Western Union, L/C ja Paypal. See on läbiräägitav.
K5: Mis on saatmisviis?
V: Seda saab tarnida meritsi, õhuteed pidi või kiirtranspordiga (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX ja jne). Palun kinnitage meiega enne tellimuste esitamist
Kuum tags: õhukanalite puhastusseadmed ja tööriistad, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rotohari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



