Tooted
ÕHUKANALIDE PUHASTAMISSEADMED JA -TARVIKUD
ÕHUKANALIDE PUHASTAMISSEADMED JA -TARVIKUD
Mudel: KT-976
Hind: 3800-$3900
Funktsiooni
Funktsioonid:
ÕHUKANALIDE PUHASTAMISSEADMED JA -TARVIKUDpakuvad 3 funktsiooni pöörlevaks harjamiseks, imemiseks ja jälgimiseks kaameraid.
2000m3/h imemisvõime. 2 kaamerat
2 pintslit saavad korraga harjata
HD-ekraan ÕHUKANALIDE PUHASTAMISSEADMETE JA TARVETE jaoks
2800W suur võimsusÕHUKANALIDE PUHASTAMISSEADMETE JA TARVIKUD
Spetsifikatsioon
| Tehniliste andmete leht | |
| Mudeli nr. | KT-976 |
| Nimi | ÕHUKANALIDE PUHASTAMISSEADMED JA -TARVIKUD |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 2800W |
| Harja kiirus | 500 pööret minutis |
| Imemisvõime | 2000m³/h |
| Kaamera | JAH |
| Voolik | 50mm * 15m (pikkust saab kohandada 20/25 meetrini) |
| Kohaldatav kanali suurusvahemik | 250-800mm |
| Roboti kaal | 11 kg |
| Põhiseadme kaal | 43 kg |
| Suurus robotile | 650 * 310 * 160 mm |
| Põhiseadme suurus | 480 * 500 * 700 mm |
| pakett | Puidust korpus |
| Standardne pakendiloend | Põhiseade: 1tk; Voolik: 15m*1tk; Kaabel: 15*1tk; Robot: 1tk; Hari: 400mm, 2 komplekti |
Toote foto
Meie Teenus
Müügijärgne teenindus:1. Garantii: üks aasta põhimasinale, välja arvatud kergesti kuluvad osad. Selle perioodi jooksul parandame kahjustuste või rikete korral varuosasid vabalt, samal ajal kui ostja peaks kandma välistranspordi.
2. Varuosad: enamik meie varuosadest on kooskõlas rahvusvahelise standardiga. Samas pakume oma endistele klientidele omahinnaga varuosi aastaringselt.
3. Kasutamine ja hooldus: pakume teile üksikasjalikku kasutusjuhendit ja kasutusvideoid, tagades, et saate seda ideaalselt kasutada.
4. Veebiteenus: vastame teile kogu päeva jooksul 12 tunni jooksul. Lisateabe saamiseks saatke meile igal ajal vabalt e-kiri.
Kuum tags: õhukanalite puhastusseadmed ja tarvikud, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rotohari, Teinnova, maantee
Paari:
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



