Tooted
Funktsiooni
Köögi väljalaskesüsteemi rasvakanalite puhastusmasinat kasutatakse peamiselt köögi rasvakanalite puhastamiseks. Seda kasutatakse laialdaselt ringikujuliste kanalite, ristkülikukujuliste kanalite, horisontaalsete ja vertikaalsete kanalite puhastamiseks. Meie köögi väljalaskesüsteemi rasvakanali puhastusmasin on teie parim valik.
Põhijooned:
1. Suure võimsusega mootor, puhastab rasvase mustuse kergesti kuuma vee või keemilise vedelikuga.2. Pneumaatiline jalglüliti, säästke oma käsi ja säilitage ohutus ning töötamise ajal on süsteem hõlpsam kasutada.
3. Kaasaskantav disain, ei muretse transpordi pärast.
4. Puhastusvõll; (standard pikk 15 meetrit. Nõustuge kohandatud pikkusega);
5. 0-1400pööret minutis, pöörde kiirust ja suunda (päripäeva või vastupäeva) saab reguleerida.
6. Topelttraathari, eemaldage tõhusalt raske õlireostus.
7. 100-800mm terashari (suurus on valikuline) erineva suurusega kanalite puhastamiseks.
8. Soovi korral on saadaval ka pehme nailonhari.
9. Pintsli puhastamine keemilise pesuvahendiga võib mustuse kiiresti ja põhjalikult puhastada. Katlakivi eemaldamise määr võib saavutada rohkem kui 90 protsenti.
10. Pöörlemiskiirus on reguleeritav, muudab õli puhastamise mugavamaks.
11. Süsteem talub pihustamiseks kõrget temperatuuri või kõrge PH vedelikku.
Spetsifikatsioon
Tehniliste andmete leht | |
| Mudeli nr. | KT-8001 |
| Nimi | Köögi väljalaskesüsteemi rasvakanali puhastusmasin |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 1500W |
| Praegune | 5A |
| Harja kiirus | 0-1400rpm, astmeteta reguleeritav |
| Voolik | 22mm * 15m (saab kohandada) |
| Kohaldatav kanalite vahemik | 100-800mm |
| Kaal | 93 kg |
| Suurus | 1000 * 580 * 1000 mm |
| pakett | Ekspordi standardpakett |
| Standardne pakendiloend | Põhiüksus: 1tk Voolik: 1tk Pintsel: 300/400/500/600mm, 1tk iga suuruse kohta Imemispump: 1tk Veetoru: 20m*1tk |
Toote foto

Köögi väljalaskesüsteemi rasvakanali puhastusmasin KT8001 on maailma juhtiv köögimäärdekanali puhastamise masin ja Anhui Kuaitong tarnib õhukanalite puhastusseadmeid üle kogu maailma.
Kõige tõhusam viis õhukanalite ja ventilatsioonisüsteemide puhastamiseks on kasutada puhastusallika eemaldamise meetodeid. Selleks on vaja professionaalseid kanalipuhastusseadmeid, nagu KT836 harjapuhastusmasin ja KT976 kanalipuhastusrobotid, nagu mitmeotstarbeline robot. Mustus ja praht võivad seejärel liikuda mööda kanaleid ventilaatorisse, mis eemaldab selle süsteemist.
Müüa köögi väljalaskesüsteemi rasvakanalite puhastusmasin. See komplekt, mis on mõeldud õlise suitsu eemaldamise kanalite probleemi lahendamiseks. Köögi väljatõmbepuhastus (mida sageli nimetatakse õhupuhastiks) on protsess, mille käigus eemaldatakse kommertsköökide väljalaskesüsteemide kanalitesse, õhupuhastitesse, ventilaatoritesse ja õhutusavadesse kogunenud rasv.
- Parameetrite kohta vaadake allolevat tutvustust.
- Päritolukoht: Hiina
- Müüge kogu maailmas, saatke lennukiga või merepaadiga;
Kuum tags: köögi väljalaskesüsteemi rasvakanali puhastusmasin, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rotohari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist

