Tooted
Funktsiooni
Tootekirjeldus
Restorani köögikanalite puhastusmasin toetab keemilist puhastust, kuumaveepuhastust ja külmaveepuhastust.
Samuti on meil vahumasin selle ühendamiseks Restuarant köögikanali puhastusmasinaga, et Restuarant köögikanali puhastusmasin saaks vahupuhastustööd teha.
Andmeleht
| Mudeli nr. | KT-8001 |
| Nimi | Köögi õhupuhasti rasvakanali puhastusmasinad |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 1500W |
| Praegune | 5A |
| Pintsli kiirus | 0-1400rpm, astmeteta reguleeritav |
| Paindlik võll | 22mm * 15m (saab kohandada maksimaalselt 30m) |
| Kohaldatav kanalivahemik | 100-800mm |
| Kaal | 93 kg |
| Suurus | 1000 * 580 * 1000 mm |
| pakett | Ekspordi puidust korpus |
| Standardne pakendiloend | Põhiseade, 1tk; Paindlik võll, 1tk*15m; Imemispump, 1tk; Hari 4 tk: nailonhari ja terashari teie valikul; Veetoru, 1tk*20m; Jalglüliti, 1tk. |
Toote foto



K: Kuidas tellimust esitada?
V: Palun saatke meile oma ostutellimus e-posti teel. Või võite paluda meil saata teile tellimuse kohta Proforma arve.
Peame teie tellimuse kohta teadma järgmist teavet:
A. Saatmisteave – ettevõtte nimi, aadress, telefoninumber, sihtkoha lennujaam või meresadam, transpordiviis (kulleriga, õhu- või ookeanikonteineriga)
B.Tooteinfo- mudelinumbrid, kogus, ühikuhind.
C. Vajalik tarneaeg.
D. Veosemakse (kasutamise või ettemaksuga).
E. Ekspediitori kontaktandmed, kui neid on Hiinas.
Seotud tooted

Võtke ühendust

Kuum tags: restorani köögikanali puhastusmasin, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rootorhari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



