Tooted
Funktsiooni
1. Toote parameeter
| Tehniliste andmete leht | |
| Mudeli nr. | KT-202 |
| Nimi | Jahuti kondensaatori torude puhastusmasin |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 375W |
| Harja kiirus | 0-1400r/min, astmeteta reguleeritav |
| Paindlik võll | 6/8/10/12mm * 7,6 m (saab kohandada) |
| Kaal | 27,5 kg |
| Suurus | 400 * 225 * 405 mm |
| pakett | Ekspordi standardpakett |
| Kohaldatav toru läbimõõt | 6.{1}},4 mm |
| Standardne pakendiloend | Põhiüksus: 1tk Paindlik võll: 7,6m*2tk Pintsel: 10 tk Veetoru: 20m*1tk Jalglüliti: 1tk |
| Eelised | 1. Topelt juhtliinid ühe varuliiniga 2.Ratta disain kaasaskantavatele 3. Vesi siseneb otse võllile, et kaitsta põhiseadet vee eest 4.Positiivne ja negatiivne pöörlemine 5.Harjamine veejoaga 6.Jalglüliti |


2. Toote kirjeldus
KT-202 jahuti kondensaatori torude puhastusmasin
KT-202 jahuti kondensaatori torude puhastusmasin on spetsiaalselt välja töötatud torude puhastamiseks.
Puhastusala hõlmab kondensaatorid, jahutid, aurustid, soojusvahetid jne.
Harjapea on suure kiirusega kuni 900 pööret minutis. Samal ajal süstitakse vett painduvast võllist, mis võimaldab torusid hõlpsamini puhastada.
KKK
K: Kas olete kaubandusettevõte või tootja?
V: Oleme tehas.
K: Mis on teie saatmisteenus?
V: Pakume teenuseid laevade broneerimiseks, kaupade konsolideerimiseks, tollideklaratsiooniks, saatedokumentide koostamiseks ja hulgitarnimiseks laevasadamas.
K: Mis on teie tarneaeg?
V: Meie tavaline tarnetähtaeg on FOB Xiamen. Aktsepteerime ka EXW, CFR, CIF, DDP, DDU jne. Pakume teile saatmistasusid ja saate valida teile kõige mugavama ja tõhusama.
K: Mis on teie tugevus?
V: Tootmine ja hea kvaliteet.
Tootmiseks hõlmab see kogu maa-ala 1180 m² ja hoonestuspinda 3800 m².
Kuum tags: jahuti kondensaatori torude puhastusmasin, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rootorhari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



