Tooted
Torupuhastusmasin
Kasutatakse kondensaatori jahuti soojusvaheti torude puhastamiseks
Reguleeritav kiirus 900 p/min
Kohaldatav 6,35 mm-25,4 mm toru
Puhastusvõimsus 375W
7,6m šaht*2tk
20 m vee sisselaskeava
universaalne ratta ja jalglüliti disain
Hind: 690-$750
Funktsiooni
KT-208 torupuhastusmasin
1, kahekordne juhtliin, ooteliini on soovitatav kasutada põhiliini vananemise vältimiseks pärast 5,6-aastast kasutamist, samuti vältida õnnetusi ehitusprotsessis, saab kasutada ooterežiimi hädaolukorras.
2, vesi läheb otse painduvasse võlli, vee sisselaskeava puudub, et pikendada seadmete kasutusiga
3, painduvat võlli saab lahti võtta ja seda on lihtne hooldada, pikendades painduva võlli kasutusiga
4, ümmargune harjapea disain, puhastushari ei kahjusta toru
5, väike suurus 355 * 335 * 185 mm, kerge kaal 19 kg, lihtne kaasas kanda.
Pkiuslik nimekiri
| põhiüksus | 1 tk |
| painduv nailonkattega vars | 7,6m*2tk (läbimõõt 10mm/12mm) |
| Nailonpintsel | 10 tk |
| veetoru | 20m*1tk |
| jalglüliti | 1 tk |
Miks peaksime torusid puhastama?
Jahuti on veesüsteemi tsükli kriitiline osa. Jahutusseadme puhtus mõjutab tohutult masina väljunditõhusust. Torujuhtmed on töö käigus vastuvõtlikud mudale, mineraalsele katlakivile, erinevat tüüpi prahile jne. Need torude saastumise mehhanismid takistavad jahutusvee voolu, vähendavad soojusülekannet ja kahjustavad torude pindu. Torujuhtme reostuse lõpptulemuseks on soojusvahetuse efektiivsuse vähenemine, mille tulemuseks on madal tööefektiivsus. Masina pikaajaline töötamine selles keskkonnas suurendab masina kadu ja lühendab kasutusiga.
Rakendus:

Meie tehas:
Anhui Kuaitong Technology Co., Ltd. on Hiina torustike puhastusseadmete tootjad, kes keskenduvad tsentraalsete kliimaseadmete kondensaatoripuhastite/kanalipuhastite/kondensaatoritorupuhastite/õhu eelsoojendi torupuhastusvahendite/soojusvaheti torupuhastusvahendite/katlatorude puhastamise, torujuhtmete projekteerimisele ja tootmisele koristaja/köök/sterilisaator/torupuhastusrobot jne. Oleme erinevate töötingimuste jaoks disaini uuendanud. Kui te ei tea, millise masinaga teie torusid puhastada või ei leia sobivat masinat, võite meiega ühendust võtta. Soovitame teile sobivaid tooteid või kujundame teile uusi tooteid.
| Tootenimi | Torupuhastusmasin |
| Mudeli nr. | KT-208 |
| Võimsus | 375w |
| Pinge | 220-240v/110v/120v valik |
| Sagedus | 50HZ/60HZ |
| Harja kiirus | 900 p/s astmeteta reguleeritav |
| Võll | 7,6m*2tk |
| Kohaldatav kanalite vahemik | 6,35 mm-25,4 mm |
| Kaal | 19 kg |
Kuum tags: torupuhastusmasin, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rotohari, Teinnova, goodway
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



