Tooted
Harja torude puhastusmasin
1. Hind: $1450-$1650
Toide: 1500W
2. Harja kiirus: 0-1400pööret minutis
3. Rakendatav toru helin: Φ6.35-200mm
4.Kasutusala: kondensaatori torude puhastamine, jahutustoru puhastamine, soojusvahetustorude puhastamine.
Funktsiooni

KT-203 Harjatorude puhastusmasin on konstrueeritud kahevõlliga, see sobib suure töökoormuse ja tiheda ehitusgraafiku jaoks. Pihustage harjamise ajal vett, vältige põhiseadme tihendi kahjustustest tingitud õnnetusi. 1500 W suure toiteallikaga,0-1400 R/min harja puhastuskiiruse reguleerimine sobivaks paljude torude puhastamiseks.
Tootmisparameeter
| Pintsli torude puhastamine | |
| Pinge | 220 V-240V/110 V, 50 Hz/60 Hz |
| Võimsus | 1500W |
| Harja kiirus | 0-1400r/min |
| Kaaluge | 49 kg |
| Mõõtmed | 540 * 335 * 1045 mm |
| Veetoru | 20 m (standardne) |
| Paindlik võll | 2 tk (6/8/10/12 mm valik) |
| Pintsel | 10 tk (6.5-25,4 mm valiku jaoks) |
| Kohaldatav toru läbimõõt | Φ6.{1}}Φ200mm |
| Funktsioon | Topeltvõlli kahekordne tööefektiivsus |
Skaalaga tekitatud kahju
Ummistus, soojusjuhtivuse halvenemine, ohtlik, kuna kaltsiumi- ja magneesiumisooladest koosnev vesi, veesüsteem tekitaks paratamatult igasuguseid katlakivi, kuna soojusjuhtivuse skaala koefitsient on 1,11 protsenti roostevabast terasest, õli määrdub, vetikad skaalal on lima soojusjuhtivuse koefitsient vaid 0,23 protsenti roostevabast terasest, kui toorveesüsteemi järgne mustus, generaatoriüksuse soojusülekande jõudluse halvenemine, rõhu tõus, Soojusvahetuse efektiivsus väheneb , mis toob kaasa energia raiskamise, kasutus- ja hoolduskulude suurenemise ning skaleerimine mõjutab otseselt seadme normaalset tööd.
Meie ettevõte

Kuum tags: Harja torude puhastusmasin, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



