Tooted
Kondensaatori torude puhastusmasin
1. Hind: $1100-$1280
Toide: 550W
2. Harja kiirus: 0-1400pööret minutis
3. Rakendatav toru läbimõõt: 6.35-25,4 mm
Funktsiooni

KT-202 kondensaatoritorude puhastusmasin on mõeldud torude tööstuslikuks puhastamiseks. Suure kiirusega 0-1400p/min reguleeritav harjapuhastus, vee sisselaskeava harjamise ajal muudab töö lihtsamaks ja puhtamaks.
Tootmisparameeter
| Kondensaatori torude puhastusmasin | |
| Pinge | 220V/50Hz |
| Võimsus | 550W |
| Harja kiirus | 0-1400r/min |
| Kaal | 27,5 kg |
| Mõõtmed | 400mm * 225mm * 405mm |
| Veetoru | 20 m (standardne) |
| Võll | 2 tk (6/8/10/12mm valikuline) |
| Pintslid | 10 tk (suurused valiku jaoks) |
| Kohaldatav toru läbimõõt | 6,35 mm-25,4 mm |
Standardtarvikud






①Painduv võll ②Veetoru ③Jalglüliti ④Toitejuhe ⑤Sidur ⑥harjad
Miks on vaja kondensaatorit puhastada ja kuidas puhastada?
Kondensaator on jahutussüsteemi osa, mis kuulub teatud tüüpi soojusvaheti hulka ja selle temperatuur on väga kõrge. Nii et üleminekul jääb mustust veidi kinni. Samuti, kui me seda ei puhasta, koguneb see ja segab jahutusprotsessi.
Kasutage kodumaist täiustatud puhastusprotsessi kõrgsurve veepüstoli puhastamiseks. Ülikõrgsurvepuhastustehnoloogiat juhib puhastusmasina mootor või diiselmootor. Väljundrõhku juhitakse toru puhastamiseks käsitsi. Kasutamisel siseneb kõrgsurvevoolik kondensaatori vasktorusse ja vasktorus olev mustus eemaldatakse läbi suurel kiirusel pöörleva puhastusotsiku.
Juhtuminäitus

Kuum tags: Kondensaatori torude puhastusmasin, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rotohari, Teinnova, maantee
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist


