Tooted
Funktsiooni
Tootekirjeldus
Köögi õhupuhasti rasvakanali puhastusmasinad toetavad harjamist, farmatseutilist puhastust ja kuuma vee puhastamist. Tugev langusvõime, kõrge efektiivsus.
Köögi õhupuhasti rasvakanali puhastusmasinaid saab ühendada nailonharja või traatharjaga. Harja kiiruse astmeline reguleerimine, toetab positiivset ja negatiivset pöörlemist.
Andmeleht
| Mudeli nr. | KT-8001 |
| Nimi | Köögi õhupuhasti rasvakanali puhastusmasinad |
| Pinge | 220-240V/110V |
| Võimsus | 1500W |
| Praegune | 5A |
| Harja kiirus | 0-1400rpm, astmeteta reguleeritav |
| Paindlik võll | 22mm * 15m (saab kohandada maksimaalselt 30m) |
| Kohaldatav kanalivahemik | 100-800mm |
| Kaal | 93 kg |
| Suurus | 1000 * 580 * 1000 mm |
| pakett | Ekspordi puidust korpus |
| Standardne pakendiloend | Põhiseade, 1tk; Paindlik võll, 1tk*15m; Imemispump, 1tk; Pintsel 4tk: 300/400/500/600mm, 1tk iga suuruse kohta; Veetoru, 1tk*20m; Jalglüliti, 1tk. |
Toote foto



KKK
Q1. Mis on laadimisport?
V: Qingdao, Shanghai, Tianjin, Ningbo, Xiamen, Shenzhen, Guangzhou, Dalian.
Q2. Millised on teie maksetingimused?
V: T/T, paypal, krediitkaart jne.
Q3. Kuidas oleks teie tarneajaga?
V: Üldiselt on masin laos. Konkreetne tarneaeg sõltub kaubast ja tellimuse kogusest.
Q4. Kas olete huvitatud edasimüügist kohaliku ettevõttega?
V: Jah, oleme sellest ärist üsna huvitatud. Soovime teha koostööd mõne kohaliku partneriga, et müüa kohalikul turul rohkem masinaid ja pakkuda paremat teenindust.
K5. Kas testite kõiki oma kaupu enne tarnimist?
V: Jah, meil on enne tarnimist 100% test
Q6: Kuidas muudate meie äri pikaajaliseks ja heaks suhteks?
Me usaldame "win-win olukorda", me pole kunagi öelnud, et meie toode on parim ja võib-olla pole meie hind kõige odavam, kuid me usume, et oleme teie õige valik. Kuna me pöörame tähelepanu sellele, et meie kliendid saaksid sellest kasu; Austame iga klienti kui oma sõpra ning teeme siiralt äri ja sõbruneme temaga, olenemata sellest, kust ta tuleb.
K7. Kas saate teha kohandatud profiilimasinaid?
A7. Jah, me saame masinaid kujundada vastavalt klientide vajadustele
Q8. Kas teil on müügijärgne teenindus?
A8. Kindlasti jah. Pakume ühe aasta tasuta müügijärgset teenindust. Isegi ühe aasta pärast saame teid toetada, kui
masinatel on probleeme. Me võtame tasu ainult siis, kui mõned varuosi on vaja vahetada.
K9. Kas saate teha kohandatud profiilimasinaid?
A9. Jah, me saame masinaid kujundada vastavalt klientide vajadustele
Seotud tooted

Kuum tags: köögikubu rasvakanali puhastusmasinad, Hiina, tehas, hind, odav, lifa, rootorhari, Teinnova, goodway
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist


